دیدار امام‌جمعه موقت سرخس با کارکنان کمیته امداد شهرستان
دیدار امام‌جمعه موقت سرخس با کارکنان کمیته امداد شهرستان
صبح امروز امام‌جمعه موقت سرخس با کارکنان کمیته امداد امام (ره) شهرستان دیدار کرد.

به گزارشنسیم سرخس، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام (ره) سرخس حجت‌الاسلام حسن اکبری نیا امام‌جمعه موقت شهرستان سرخس در این دیدار از زحمات و تلاش‌های امدادگران این نهاد در ارائه خدمات به محرومین و نیازمندان، قدردانی کرد و گفت: محرومین و نیازمندان جزو بندگان محبوب خداوند هستند و کمک به این بندگان عبادت است و خوشا به حال شما عزیزان که چنین سعادتی نصیب شما شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: فلسفه تشکیل کمیته امداد امام (ره)به‌فرمان امام راحل، یاری‌رساندن و کمک به محرومین است  و ما امروزه شاهدیم در محروم‌ترین بخش‌ها و روستاها خدمات‌رسانی انجام می‌شود.

 
امام‌جمعه موقت سرخس  بر اخلاص داشتن در امورات زندگی تأکید کرد و افزود: اعمال ما اگر با اخلاص همراه باشد بی‌شک موردقبول خداوند متعال قرار خواهد گرفت.

 
و ی در پایان آمادگی خود و جامعه روحانیت را در تمامی زمینه‌های فعالیت‌های کمیته امداد امام (ره) اعم از سخنرانی در تریبون نماز جمعه در خصوص پرداخت زکات، کمک‌های مردمی در خصوص تهیه جهیزیه و غیره اعلام کرد.

 
در این دیدار علیرضا دادمحمدی مدیر کمیته امداد سرخس نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های کمیته امداد در سال ۹۳ خدمات‌رسانی به محرومین و نیازمندان و تلاش برای توانمند کردن آنان را از مهم‌ترین شاخصه‌های کمیته امداد دانست و تصریح کرد: کمیته امداد نمی‌تواند بر تمامی مشکلات محرومین غلبه کند لذا مشارکت مردم، خیرین و جامعه روحانیت در عرصه ارائه خدمات مطلوب این نهاد به مددجویان می‌تواند موفقیت هر چه بیشتر اقدامات و فعالیت‌های این نهاد را رقم بزند.

انتهای پیام/ب