سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از نخستین دیدار دوستانه ایران و چک گفت: در این بازی در برخی اوقات خوب بودیم و این بازی تست خوبی برای پیش از مسابقه با آمریکا بود.
به گزارش نسیم سرخس ،  اسلوبودان کواچ پس از پیروزی ۳ بر صفر شاگردانش مقابل جمهوری چک در دیداری دوستانه اظهار داشت: ما سعی کردیم با حداکثر توان بازی کنیم. من فکر می‌کنم در برخی اوقات خوب بازی کردیم. به هر حال ما باید در سرویس و حمله بهتر عمل کنیم. این بازی تست خوبی برای پیش از مسابقه ما با آمریکا است.

وی افزود: در بازی اول ما با همه بازیکنان بازی کردیم و در بازی دوم می‌خواهم معنوی‌نژاد را هم امتحان کنم و وی را به زمین بفرستم. معنوی‌نژاد می‌تواند به ما کمک کند.

سرمربی تیم ملی ایران در خصوص عادل غلامی افزود: عادل غلامی در بازی اول دو ست بازی کرد و در بازی دوم بازی را با وی آغاز خواهم کرد. او به تمرین و بازی کردن نیاز دارد چرا که فقط چند روز با ما تمرین کرد. به او کمک می‌کنیم تا پیش از بازی با آمریکا آماده شود.

بوبان در خصوص اضافه شدن پیروت‌پور و شریفات اظهار کرد: این دو بازیکن جدید انتخاب من هستند. به هر حال ما وضعیت نامتعادلی در پست پشت خط زن و دفاع وسط داشتیم و آنها برای کمک به ما پیوستند، چراکه غفور شش ماه بازی نکرده بود و من نمی‌دانم که به آمادگی ۱۰۰در صد خودش رسیده است یا نه، چرا که اگر او آماده باشد یک بازیکن کامل در این پست است. آمریکا سرویس‌های خوبی می‌زند و اگر او برای بازی با آمریکا به آمادگی ۹۰ درصدی نرسد از پیروت‌پور استفاده می‌کنیم و او به ما کمک خواهد کرد. به هر حال من شرایط سختی برای انتخاب ۱۴ بازیکن دارم.

منبع: فدراسیون والیبال