به گزارش نسیم سرخس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران در صفحه شخصی اینستاگرام خود تصاویری از تصویربرداری فیلم تلویزیونی «من، پدرم، دریا» ساخته مهرداد خوشبخت و محصول سیما فیلم را منتشر کرد. دریادار حبیب‌الله سیاری در پستی اینگونه نوشت: “تصویربرداری فیلم تلویزیونی «من، پدرم، دریا» ساخته مهرداد خوشبخت […]

به گزارش نسیم سرخس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران در صفحه شخصی اینستاگرام خود تصاویری از تصویربرداری فیلم تلویزیونی «من، پدرم، دریا» ساخته مهرداد خوشبخت و محصول سیما فیلم را منتشر کرد.

دریادار حبیب‌الله سیاری در پستی اینگونه نوشت:

“تصویربرداری فیلم تلویزیونی «من، پدرم، دریا» ساخته مهرداد خوشبخت و محصول مرکز امور نمایشی سیما(سیمافیلم) به نیمه رسید.
قصه «من، پدرم، دریا» به قلم مشترک کریم خودسیانی و حمزه صالحی که با مشارکت نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران و شرکت ملی نفتکش ایران ساخته می شود درباره پارسا، فرزند ناخدا یاور است که برای تصویربرداری از انتقال نفت توسط نفتکش به کشورهای خارجی، راهی سفری دریایی می‌شود. این در حالی است که به دلیل مقتضیات شغل پدر، پارسا همواره دچار تعارضات اساسی با او بوده اما حمله دزدان دریایی خلیج عدن به نفتکش ایران و عملیات موفق آمیز نیروی دریایی ارتش به فرماندهی ناخدا یاور با دزدان، محملی برای تغییر نگاه پارسا نسبت به پدرش می‌شود… .”

انتهای پیام/م