با نامگذاری رسمی اندروید ۶ مارشمالو حالا شرکت‌های مختلف در حال کار برای سازگاری رابط‌های کاربری اختصاصی خود با اندروید ۶ هستند و به تازگی لیستی از گوشی‌های برندهای مختلف که قبل از سایر گوشی‌ها این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد فاش شده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.
 به گزارش نسیم سرخس، انتظار می‌رود گوگل در مهر یا آبان ماه امسال به صورت رسمی در کنار معرفی دو گوشی نکسوس خود از اندروید ۶ مارشمالو نیز رونمایی کند. شرکت‌های مختلف تولید‌ کننده‌ی گوشی نیز برای عرضه‌ی رابط‌های کاربری سازگار با اندروید ۶ دست به کار شده‌اند و لیستی از گوشی‌های آن‌ها نیز که قبل از سایر گوشی‌ها این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد، فاش شده است.

همان‌ طور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، این بروزرسانی‌ها در دو مرحله ارائه شده و ابتدا پرچمداران هر شرکت بروزرسانی اندروید ۶ را دریافت کرده و سپس سایر گوشی‌های ساخت این شرکت‌ها در مرحله‌ی دوم بروزرسانی جدید را دریافت خواهند کرد.

البته اطلاع دقیقی در دست نیست که آیا گوشی‌های موجود در لیست تنها گوشی‌های ساخت شرکت‌های مذکور برای دریافت بروزرسانی خواهند بود و یا مرحله‌ی سومی نیز برای ارائه‌ی بروزرسانی برای برخی شرکت‌ها وجود خواهد داشت.

به علاوه هواوی اعلام کرده است که در حال کار بر روی رابط کاربری EMUI 4.0 است تا آن را به همراه گوشی پرچمدار جدید خود معرفی کند. به نظر می‌رسد پرچمدار جدید هواوی، میت ۸ خواهد بود که البته نمی‌توان انتظار معرفی آن در نمایشگاه ایفای ۲۰۱۵ را داشت.

منبع: زومیت

 انتهای پیام/