در تصویر، علاوه بر «محسن رضایی» (فرمانده‌ی وقت سپاه پاسداران)، دو تن از دیگر از فرماندهان سپاه در جبهه‌ی غرب نیز دیده می شوند. که دو دهه بعد وارد هیئت دولت شدند.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از  مشرق، نمایی که پیش رو دارید، احتمالا در اواسط سال ۱۳۶۳ شمسی در قرارگاه «حمزه سیدالشهدا(علیه السلام)» به ثبت رسیده است. در تصویر، علاوه بر شهید «حسن آبشناسان» (فرمانده‌ی وقت تیپ ۲۳ نیروی ویژه هوابرد و فرمانده‌ی وقت قرارگاه شمالغرب ارتش که در سال ۶۴ و در «عملیات قادر» به شهادت رسید) و «محسن رضایی» (فرمانده‌ی وقت سپاه پاسداران)، دو تن از دیگر از فرماندهان سپاه در جبهه‌ی غرب نیز دیده می شوند. آقایان «سید پرویز فتاح قره باغی» و «صادق محصولی». این رزمنده‌گان، دو دهه بعد از برداشته شدن تصویر ذیل، در «دولت نهم» به وزارت رسیدند.
«سید پرویز فتاح قره باغی» در کابینه‌ی نهم، چهار سال به عنوان «وزیر نیرو» خدمت نمود و در حال حاضر، ریاست «کمیته امداد امام خمینی» را بر عهده دارد.
«صادق محصولی» مدتی در «دولت نهم» وزارت کشور را عهده دار گردید و در دولت دهم نیز مدتی سکانِ «وزارت رفاه و تامین اجتماعی» را در دست گرفت و در حال حاضر مسئولیت دولتی ندارد.

عکسی دیده نشده از وزیران دولت نهم

انتهای پیام/