رد رشوه توسط مأمور وظیفه شناس هنگ مرزی سرخس
رد رشوه توسط مأمور وظیفه شناس هنگ مرزی سرخس
فرمانده هنگ مرزی سرخس از رد رشوه توسط مامور وظیفه شناس این یگان خبر داد.

سرهنگ رضا ایزدپناه در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، در تشریح این خبر گفت: ماموران این یگان حین کنترل کلیه تردد ها در محور مرزی روبروی پاسگاه به دو دستگاه موتورسیکلت مشکوک که با توجه به عدم توجه به دستورات مکرر ایست ماموران و با استفاده از تاریکی هوا از محل متواری شدند که بلافاصله در گام اول طرح مهار با رعایت اصل تأمین و کلیه جوانب حفاظتی و امنیتی در محل برجک مرزی اجرایی، که در این رابطه یکی از دو موتورسوار به محض رویت ماموران اقدام به پرت کردن بسته مشکوکش به سمت بوته های کنار جاده کرد.

 

فرمانده هنگ مرزی سرخس بیان کرد: موتورسیکلت ها در فاصله تقریبی از برجک توسط ماموران هوشیار این یگان متوقف شده و پس از جستجوی دقیق منطقه مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع تریاک و یک دستگاه ترازوی دیجیتال توزین جیبی و مقداری لوازم استعمال از داخل لوازم همراه متهمان کشف و ضبط شد.

 

وی تصریح کرد: در لحظه دستگیری متهمان، یکی از دو متهم به مامور این یگان پیشنهاد رشوه داده که این مامور در نهایت وظیفه شناسی آن را رد کرد.

 

ایزدپناه در پایان گفت: ضمن هماهنگی با مقام قضایی هردو متهم دستگیر و وسایل نقلیه آن ها توقیف و اقدامات قانونی در این راستا انجام شد.

انتهای پیام/ب