کفاش در بخشی از سخنان خود با حمله به منتقدین دولت گفت: عده ای که در زمان حضور روحانی در شورای انقلاب، سیب زمینی را دیب دمینی می گفتند و حالا روزنامه نگار شده اند.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  نمره ۲۰ ،حمیدرضا کفاش معاون وزیر آموزش و پرورش در مراسم تودیع جهانگیری و معارفه سرپرست جدید اداره کل آموزش و پرورش کرمان در سخنان خود علاوه بر توهین به منتقدین دولت ، مجلس و قوه قضائیه را هم زیر سوال برد.

وی در سخنان خود با بیان اینکه در دوران اعتدال از  خودی ها هم ضربه می خوریم  ، اظهار داشت : سخنرانی دکتر جهانگیری در مراسم پرسش مهر باعث شد ابهاماتی که  در کشور مطرح شده بود و ابهام سازان به آن ها دامن می زندند به ویژه در مسائل مربوط به آموزش و پرورش به اعتراضات دامن می زدند و سعی در کند کردن مسیر حرکت دولت داشتند ، برطرف شود.

کفاش در بخشی از سخنان خود با حمله به منتقدین دولت گفت:  عده ای که در زمان  حضور روحانی در شورای انقلاب، سیب زمینی را دیب دمینی می گفتند و حالا روزنامه نگار شده اند.

وی با بیان اینکه حدود ۲۰۰ نفر در عرصه مجازی به اندازه دو میلیون نفر سر و صدا دارند چون کار مجازی را بلدند، گفت: بعضی افراد نمی خواهند در دکان باز شده خود را ببندند.

وی همچنین با حمله به مجلس و غیر عادی خواندن سئوال نمایندگان از دولت ، استیضاح یک وزیر دولت یازدهم را موج استیضاح خواند و گفت: به نظر می رسد که در سال همدلی و هم زبانی ، مجلس و نمایندگان ارتباطشان را با وزرا صمیمانه تر کنند.

وی با بیان اینکه در روز موعود از وزیر دفاع می کنیم ، گفت: برخی از مسائل را دولت تدبیر و امید صلاح نمی داند که قبل از انجام اطلاع رسانی کند .

معاون فانی با بیان اینکه شعار دادن، سخنرانی و بر موج نارضایتی سوار شدن، کار سختی نیست، گفت: کسانی که بر موج تبلیغات به سمت اسفند سوار می شوند باید پاسخ دهند که فصل بودجه بهمن و اسفند می باشد نه خرداد و تیر و مرداد به سمت انتخابات.

کفاش همچنین در سخنان خود قوه قضائیه را بی نصیب نگذاشت و  محاکمه یک مفسد اقتصادی و امنیتی را زیر سئوال برد و گفت: فرزند کسی که از استوانه های انقلاب محاکمه شد و او کوچکترین عکس العملی نشان نداد ولی چرا نادان ها او را زیر سئوال می برند.

وی ادامه داد: برخی نمی دانند بر شاخه نشسته اند و دارند شاخه را می برند.

انتهای پیام/م