سه بازیکن از 17 بازیکن اعزامی تیم ملی والیبال امروز به تهران باز می‌گردند و دو بازیکن از اردوی تیم ملی ب در تهران و یک بازیکن از تیم ملی زیر 23 سال به اردوی تیم ملی در پراک اضافه می‌شوند.
به گزارش نسیم سرخس ، تیم ملی والیبال ایران پس از برگزاری سومین دیدار خود در فنلاند صبح امروز یکشنبه راهی جمهوری چک می شود تا پس از برگزاری اردوی تدارکاتی خود و انجام دو بازی دوستانه با تیم ملی این کشور در پراگ با ۱۵ بازیکن برای حضور در لیگ جهانی عازم لس آنجلس آمریکا شود.

با پایان یافتن اردوی آمادگی تیم ملی در فنلاند بنا به تشخیص اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی آرش کشاورزی، میکائیل تاجر و رضا عابدین صبح امروز هیلسینکی فنلاند را به مقصد تهران ترک می کنند و به اردوی تیم ملی ب در محل فدراسیون والیبال می پیوندند و تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی ب پیگیری می کنند.

همچنین فرهاد پیروت پور و مصطفی شریفات نیز امروز تهران را به مقصد پراگ لهستان ترک می کنند و به اردوی تیم ملی ایران در این شهر ملحق خواهند شد.

جواد معنوی نژاد پس از پایان مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا در میانمار عازم جمهوری چک می شود و در پراگ به جمع دیگر ملی پوشان می پیوندد.

رقابت های تیم ایران در لیگ جهانی والیبال در سال ۹۴ از نهم خرداد در لس آنجلس آغاز می شود و تیم ملی کشورمان به مصاف تیم ملی آمریکا خواهد رفت.

منبع: فدراسیون والیبال