غلام حسین محسنی اژه ای گفت: ما مصمم هستیم و در مقابل همه مفسدین تا حد توان می ایستیم و نهایت تلاش خود را انجام می دهیم و در این چندین سال اخیر کسانی را که حتی فکرش را نمی توان کرد را مجازات کرده ایم.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از  راه دانا به نقل از آناج، غلام حسین محسنی اژه ای معاون اول رئیس قوه قضاییه در آیین تودیع و معارفه رییس کل جدید دادگستری استان آذربایجان شرقی با اشاره به سابقه و فعالیت های حجت الاسلام شریفی رییس کل سابق دادگستری استان گفت: حجت الاسلام شریفی در جهت ایجاد آرامش و امنیت با مسئولین ارتباط خوبی داشته است.

وی ادامه داد: مقرر شده است از این به بعد حجت الاسلام شریفی به عنوان رئیس یکی از شعب دیوان عالی کشور مشغول به کار شوند.

وی با اشاره به ایام بعثت پیامبر (ص) اظهار داشت: در اوایل اسلام افراد ظالم تجاوزات زیادی را در حق مسلمانان انجام داده اند ولی با این وجود از آن مردمان مورد ظلم واقع شده انسانهایی برمی خیزند که عالم خود را پر از نور می کنند.

اژه ای بیان کرد: انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی ایران نشات گرفته از انقلاب پیامبر اسلام می باشد.

وی به شجاعت امام راحل در به ثمر رساندن انقلاب اشاره کرد و افزود: امام راحل زمانی این انقلاب را به ثمر رساند که دنیا به دو دسته تقسیم شده بود و هیچ کس نمی توانست بدون وابستگی به این دو دولت انقلاب کند ولی امام راحل با اعتماد به مردم و توکل به خداوند انقلاب کرد.

وی خاطر نشان کرد: هیچ کس فکر نمی کرد امام راحل یک نظام ۲۵۰۰ ساله را به زمین بزند و بر همین اساس چندین کودتا برای ما تدارک دیدند و منافقین را به جان ملت انداختند و در خود تبریز منافقین بزرگان زیادی را به شهادت رساندند و در کنار این همه آشوب جریان های وابسته به غرب جنگ ۸ ساله را تحمیل کردند.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: امروزه شرق با کارت ایران مقابل غرب قرار گرفته است و این استقلال جمهوری اسلامی را نشان می دهد.

وی  آمریکا را شیطان بزرگ عنوان کرد و افزود: ما به هیچ عنوان نباید به این شیطان بزرگ اعتماد کنیم.

وی ادامه داد: ما با تقدیم شهدا و مقابله با مشکلات تبدیل به ملتی سربلند شده ایم و ثابت کرده ایم که یک ملت با مقیاس کوچک می تواند در مقابل همه استکبار بایستد.

اژه ای در پایان بیان کرد: ما مصمم هستیم و در مقابل همه مفسدین تا حد توان می ایستیم و نهایت تلاش خود را انجام می دهیم و در این چندین سال اخیر کسانی را که حتی فکرش را نمی توان کرد را مجازات کرده ایم.

انتهای پیام/م