وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار بود 24 اردبیهشت طی سفر یک روزه‌ میهمان مردم استان گلستان باشد که این سفر به دلایلی به تعویق افتاد.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از خبرنگار رازق از گلستان، محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم بنا بود در تاریخ ۲۴ اردبیهشت ماه طی یک سفر یک روزه میهمان مردم استان گلستان باشد که این سفر به تعویق افتاد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت تدبیر و امید بنا داشت در این سفر یک روزه، کلنگ احداث نخستین کارخانه فولاد شمال کشور را به زمین بزند که این امر به زمان دیگری موکول شد.

حضور در گلزار شهدای امامزاده عبدالله گرگان و قرائت فاتحه، دیدار با آیت‎الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان، دیدار با حسن صادقلو استاندار، افتتاح کارخانه کیمیا چوب و بازدید از سه واحد صنعتی در شهرک صنعتی آق‎قلا از مهم‌ترین برنامه‎های سفر محمدرضا نعمت‌زاده به استان گلستان به شمار می رفت.
همچنین بازدید از کارخانه تولید روغن یگانه خزر، بازدید از کارخانه کانسار خزر تنها تولیدکننده ید در کشور، بازدید از گمرک و راه‌آهن اینچه‎برون و شرکت در جلسه شورای هم‌خانواده اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان از دیگر برنامه‎های سفر نعمت‌زاده به گلستان بوده است.
لازم به ذکر است زمان بعدی سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان گلستان اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/م