سردار سیدمحمد باقرزاده جهت انتقال پیکرهای شهدای یمنی به صنعا نامه‌ای را خطاب به رئیس کمیته بین‌الملل صلیب سرخ در ایران منتشر کرد.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از خبرگزاری فارس، در پی دو مرحله تلاش کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح برای انتقال پیکر شهدای یمنی به صنعا؛ سردار سید محمد باقرزاده”فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح” خطاب به رئیس کمیته بین الملل صلیب سرخ در ایران جهت انتقال پیکر های شهدای یمنی به صنعا نامه ای را منتشر کرد که بر شرح ذیل می باشد:

جناب آقای اولیویه مارتین
با صلوات بر محمّد  و آل محمّد 

سلام علیکم
با تقدیم احترام ، همانگونه که مستحضرید رژیم  جنایت کار آل سعود در تجاوزی آشکار در نقض حاکمیت مردم یمن بر سرنوشت خویش با حمایت و معاضدت هم پیمانان جنایتکارش، سیل حملات خویش را به این کشور گسیل داشته و در این راه از هیچ جنایتی فروگذار نکرده است .
سبُعیت و جنایت  وحشیانه آل سعود  در خاک یمن در شرایطی در حال انجام است که امکان هیچگونه کمک رسانی داده نمی شود. کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دو مرتبه تلاش نمود تا در قالب اقدامات انسان دوستانه تعدادی از مجروحان یمنی که در حملات آل سعود و هم پیمانانش در خاک یمن مجروح و برای مداوا  به ایران منتقل شده بودند و در بیمارستان های تهران به شهادت رسیدند را به دست خانواده هایشان برساند که این امر با کار شکنی و ممانعت رژیم آل سعود به سرانجام نرسید.
لذا از آنجاییکه شهدا در دین مبین اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردارند، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمایید که اجساد این  شهدا  توسط هواپیمای اختصاصی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ به کشور یمن منتقل و تحویل مقامات این کشور در صنعا گردند.
دوام توفیقات روزافزون شما و همکارانتان را در انجام وظایف انسان دوستانه از خداوند متعال مسئلت دارم.

 با تشکر

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کمیته جستجوی مفقودین 

سرتیپ پاسدار سید محمد باقرزاده

انتهای پیام/م