دونالد ترامپ در ادامه مواضع چالش‌برانگیز خود در طی تبلیغات انتخاباتی، با لحنی طنز پیشنهاد داده که انتخابات را لغو و وی را به عنوان رئیس‌جمهور بعدی آمریکا معرفی کنند.

به گزارش نسیم سرخس، «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان در ادامه تبلیغات برای رسیدن به کرسی ریاست‌جمهوری، دیروز در جمع هواداران خود در اوهایو حاضر شد.

آنطور که شبکه خبری فاکس‌نیوز گزارش داده، دونالد ترامپ در این گردهمایی سیاسی، به شوخی به حضار گفته که باید وی به صورت خودکار، رئیس‌جمهور آینده آمریکا شود و نیازی به برگزاری انتخابات نیست.

ترامپ گفته: «الان که با خودم فکر می کنم، می‌بینم که باید انتخابات را لغو کنیم و آن (کرسی ریاست‌جمهوری) را به من بدهیم.»

نامزد جمهوری‌خواهان بر اساس شیوه جاری در رقابت‌های امسال انتخاباتی آمریکا، رقیبش یعنی «هیلاری کلینتون» دموکرات را به باد انتقاد گرفت و البته این بار، سیاست‌های هیلاری در حوزه مالیات را «بد» دانست.

ترامپ که از سوی دموکرات‌ها و حتی «باراک اوباما» رئیس‌جمهور دموکرات کشورش به دلیل داشتن روابط خوب با «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه، بارها به باد انتقاد گرفته شده، در سخنرانی اوهایو به این نکته هم اشاره کرد و البته از موضع خود عقب ننشست.

ترامپ از هیلاری کلینتون را به خاطر داشتن موضعی سخت در برابر پوتین، انتقاد کرد و گفت: «با این روشی که او (هیلاری کلینتون) درباره پوتین صحبت می‌کند، تعجبی نیست که پوتین از وی خوشش نیاید.»

منبع: فارس