یک جانباز درد کشیده می‌گوید: ناراحتی مثانه داشتم، ۲ سال پیش نزد یکی از ارولوژیستهای معروف تهران عمل شدم اما از آن زمان مرتب درد و عفونت داشتم تا اینکه هفته گذشته پزشک دیگری با انجام سونوگرافی متوجه شد، جراح قبلی لوله‌ای را در مثانه‌ام جا گذاشته است.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از فارس، این جانباز ۵۰ ساله داستان دو سال درد و رنج خود را این طور تشریح می‌کند: بنده جانباز دفاع مقدس هستم و سالها ناراحتی اداری مانند سوزش، بی اختیاری ادرار و درد داشتم. خیلی اذیب می‌شدم و کنترلی نداشتم.

وی ادامه می دهد: سالها تحت نظر پزشکان مختلف بودم اما درمان نمی‌شدم و درد و ناراحتی من ادامه داشت، ۴ بار پزشکم را عوض کردم اما آنها فقط آنتی بیوتیک می‌نوشتند و درمان خاصی انجام نشد.

این جانباز ۵۰ ساله اضافه می‌کند: این مشکلات ادامه داشت تا اینکه دو سال پیش در یکی از بیمارستانها معروف و بزرگ تهران تحت نظر یکی از ارولوژیستهای معروف عمل شدم اما بعد از عمل، درد من به هیچ وجه کم نشد.

وی می گوید: بعد از انجام عمل مثانه از ۲ سال پیش تاکنون پزشکم فقط برایم آنتی بیوتیک تجویز می‌کند، آنتی بیوتیک‌های خیلی قوی و گاهی تزریقی، گاهی حتی آنتی بیوتیک های گران خارجی برایم تجویز می‌کرد اما درد من کم نشد.

این بیمار دردمند اضافه می‌کند: تمام این ناراحتی‌ها ادامه داشت و پزشکان متخصص اورولوژی نمی‌توانستند مشکل من را تشخیص و درمان کنند، تا اینکه مدتی پیش نزد یک متخصص اورولوژی دیگر رفتم که برایم سونوگرافی نوشت و به من گفت که در عمل قبلی تو یک لوله در مثانه‌ات جا مانده و علت درد و عفونت هم همین است و به من گفت که چطور از دو سال پیش پزشکم متوجه این مسئله نشده و چطور توانسته‌ام درد آن را تحمل کنم.

این جانباز ادامه می دهد: حالا پزشک جدیدم قرار است فردا در یکی از بیمارستانهای خصوصی تهران مرا عمل کند و لوله را خارج کند تا درد و ناراحتی من تمام شود.

انتهای پیام/م