یک فرد نزدیک به الهام چرخنده در مشهد مقدس بابیان این‌که فرد ضارب یک موتورسوار بوده که از صحنه گریخته است، گفت: خوشبختانه الهام چرخنده در این حادثه دچار شکستگی نشده و از بیمارستان مرخص شد.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از صبح توس ، یکی از نزدیکان الهام چرخنده در مشهد که از سوءقصد به این بازیگر ارزشی اطلاع داشت در گفت‌وگو با مشهدپیام به بیان چگونگی وقوع این سوءقصد پرداخت و گفت: ایشان عصر امروز(جمعه) از بازدید خود از منزل ابوی مقام معظم رهبری چند عکس روی شبکه اجتماعی خود گذاشت لابلای متن آن عکس، محل سکونت خود را نیز عنوان می‌کند.

 

وی زمان حادث شدن این حرکت را حدود ساعت ۹ شب عنوان کرد و ادامه داد: خانم چرخنده حدود ساعت ۹ تا ۹:۳۰ که از زیارت حرم مطهر بازمی‌گشتند، یک موتوری ایشان را مضروب کرده و فرار می‌کند. این منبع آگاه گفت: از طریق بیمارستان سوانح امدادی موضوع شکایت به نیروی انتظامی پیگیری شد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که چه کسانی می‌توانند عامل این حرکت باشند، تصریح کرد: ایشان قاعده کلی حاکم بر سینما را که توسط افرادی همچون رامین جهانبگلو تشکیل‌شده بود را برهم زدند، زمانی که چنین اتفاقی می‌افتد، مسلماً جریان‌ها و افرادی هستند که بخواهند این کار را انجام دهند.

 

این فرد آگاه با تأکید بر این‌که ایشان برای زیارت و طرح‌های سازمان‌دهی فعالیت‌های فرهنگی خود به مشهد آمده بودند، خاطرنشان کرد: خانم چرخنده هم‌اکنون از بیمارستان مرخص شده‌اند.

 

وی افزود: طی آخرین تماسی که با ایشان داشتم، ترس و دلهره در صدای ایشان احساس می‌شد، در بیمارستان معاینه شدند، در عکس‌ها نیز مشکل خاصی دیده نشده و شکستگی نداشتند.

انتهای پیام/