اسلحه مفهومی خشن است که همواره پیام‌آور خشونت و کشتار بوده است اما طراحان این عرصه نیز همانند دیگر محصولات خالی از استعداد زیبا نیستند.
به گزارش نسیم سرخس به نقل از مشرق،  اسلحه مفهومی خشن است که همواره پیام‌آور خشونت و کشتار بوده است اما طراحان این عرصه نیز همانند دیگر محصولات خالی از استعداد زیبا بین نیستند و آثار آنها نیز گاهی ماهیت خشن خود را پشت یک طراحی زیبا پنهان می‌کنند.

 در ادامه پنج مورد از زیباترین اسلحه‌های سبک طراحی را به انتخاب کارشناسان سایت گانز معرفی می‌کنیم.

– زیباترین طراحی متعلق به کلت محبوب ریوالور ۱۸۶۰ با سلیندر کاملاً شیار شده است. این کلت برای تمامی سنین زیبایی خود را به رخ می‌کشد. مدل ۱۸۶۰ با آن طراحی سیال و خطوط سینوسی واقعاً از زمان خود جلوتر بود. اگر آن را با کلت‌های هم دوره مقایسه کنید برتری آن را کاملاً درک می‌کنید. اگر آن را به ده کارشناس نشان دهید مسلماً نه نفر تصور خواهند کرد متعلق به دوره هنر دکوی دهه‌های۱۹۲۰ و ۳۰ است. لوله کاملاً شیار شده که در دیگر اسلحه‌ها دیده نمی‌شود واقعاً این اثر را برجسته‌تر از رقبای خود کرد.

زیباترین طراحی‌ اسلحه‌های کمری+تصاویر

– تپانچه دوئل جورجین بریتیش که واژ‌ه‌ای چون « زیبا »هم نمی‌تواند گویای تمامی هنری باشد که در آن بکار رفته است. این اسلحه به اندازه صندلی‌های چیفندال زیباست.

زیباترین طراحی‌ اسلحه‌های کمری+تصاویر

– تپانچه یو اس ۱۸۳۶ مسلماً جذاب‌ترین تپانچه‌ا‌ی‌ست که تاکنون ساخته‌شده است – حتی مدل هارپر ۱۸۰۵ را هم در زیبایی شکست می‌دهد.

زیباترین طراحی‌ اسلحه‌های کمری+تصاویر

– آرتیلری لاگر این لوله بلند طراحی شده توسط شرکت آرتیلری حتی زیبایی اسحه‌های کلاسیک لاگر را بیش‌ازپیش کرده است.

زیباترین طراحی‌ اسلحه‌های کمری+تصاویر

– موزر اچ اس سی یک تپانچه جیبی کوچک و دوست‌داشتنی با خطوطی تمیز و چهره‌ای منحصربه‌فرد.

زیباترین طراحی‌ اسلحه‌های کمری+تصاویر

 

انتهای پیام/