صبح امروز در پی واژگون شدن یک اتوبوس در سوادکوه 12 نفر کشته و 19 نفر مصدوم شدند.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، هواپیمای مشهد به ساری که شب گذشته مشهد را به مقصد ساری ترک کرده بود، نتوانست به دلیل شرایط جوی در فرودگاه دشت‌ناز ساری بنشیند و باالاجبار در فرودگاه مهرآباد تهران نشست.

مسئولان شرکت هواپیمایی تصمیم گرفتند که مسافران را با اتوبوس از تهران به مقصد ساری برسانند، اما متأسفانه صبح امروز پس از ورود به مازندران، این اتوبوس قبل از تنگه اوریم سوادکوه واژگون شد و در پی این حادثه ۱۲ نفر کشته و ۱۹ نفر مصدوم شدند که توسط بالگردهای جمعیت هلال احمر مازندران به بیمارستان انتقال یافتند.

یک منبع آگاه در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا ضمن تأیید این خبر اعلام کرد: به خاطر شرایط جوی نامطلوب در فرودگاه ساری و پایین بودن ارتفاع ابرها، این هواپیما در فرودگاه تهران به سلامت فرود آمد که با توافق مسافران، دو دستگاه اتوبوس اسکانیا مسافران را به مازندران انتقال داد.

وی افزود یکی از اتوبوس ها به سلامت به مقصد رسیده اما اتوبوس دیگر واژگون شده که در نهایت ۱۲ نفر شامل ۸ مرد، ۲ زن و یک بچه در این تصادف کشته شدند که راننده اتوبوس نیز جزء قربانیان حادثه بوده است.

 

شنیده ها حاکی از احضار مسئولین فرودگاه توسط وزیر مسکن، راه و شهرسازی است که در حال حاضر جلساتی برای پیگیری این موضوع در حال برگزاری است.

به نظر می رسد با توجه به اینکه طی روزهای گذشته بیش از ۳۰امضا برای استیضاح وزیر مسکن، راه و شهرسازی از سوی نمایندگان مجلس جمع آوری شده بود، این سانحه احتمال استیضاح آخوندی را بیشتر می کند.

انتهای پیام/