فرمانده سپاه ورامین گفت: یکی دیگر از جرم های آقای (ح-الف) این است که ارز دولتی را به بهانه واردات شکر دریافت می کرد اما این ارزهای دریافتی برای برج سازی در تهران هزینه می شد.
به گزارش نسیم سرخس، سرهنگ داوود اصغری فرمانده سپاه ورامین در خصوص جزئیات دستگیری سه تن از مفسدان بزرگ اقتصادی در هفته های گذشته توسط اطلاعات سپاه اظهار داشت: آنچه در این رابطه به ما مربوط می شود این است که یکی از این افراد به نام (ح-الف) در شهر ورامین سکونت داشته است.

وی در ادامه افزود: فرد دستگیر شده در زمینه واردات شکر فعالیت داشته و مقادیر زیادی از این محصول را انبار کرده و دست به احتکار زده بود. همین اقدام وی موجب شد تا کارخانه ای با بیش از ۲۰۰ نیروی کار، تعطیل شده و کارگران این کارخانه که در زمینه تولید شکر فعالیت داشتند، از کار بیکار شوند.

سرهنگ داود اصغری تاکید کرد: یکی دیگر از جرم های مهم (ح-الف) این است که ارز دولتی را به بهانه واردات شکر دریافت کرده اما این ارز دریافتی را برای برج سازی در تهران هزینه کرده است.

فرمانده سپاه ورامین خاطر نشان کرد: ما طبق وظیفه خود در خطبه های پیش از نماز جمعه این هفته شهر ورامین، مردم را نیز در جریان این مسئله گذاشتیم و به آنها اطمینان دادیم که سپاه اقدامات مناسب خود را در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی انجام داده و می دهد.

وی در پایان در خصوص مانور شبکه های غربی بر روی مسئله مفسدان اقتصادی تاکید کرد: شبکه های ماهواره ای غربی همواره سعی داشته و دارند تا از هر اتفاقی برای موضع گیری علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بهره گیرند. ماجرای این مفسد دستگیر  شده نیز بار دیگر دستاویزی برای آنها شد تا با مانورهای تبلیغاتی خود، فضا را مسموم سازند، اما مبارزه با مفاسد در جمهوری اسلامی هیچگاه از حرکت نمی ایستند.

منبع: دانا

 انتهای پیام/