همایش امروز حزب اعتدال و توسعه در کرمانشاه با حضور محمود واعظی با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از مرصاد نیوز، عصر دیروز با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همایش استان های غربی حزب اعتدال و توسعه در محل تالار اداره برق شهر کرمانشاه برگزار شد.

 

 

از جمله مواردی که در این مراسم خودنمایی می کرد، حضور مسئولین دولتی در این مراسم بود که جلوه ای دولتی به همایش حزب اعتدال و توسعه می بخشید.

 

حضور فرماندار کرمانشاه و جمعی از مدیران کل استان

 

وجهه دولتی بودن همایش حزب اعتدال و توسعه به گونه ای بود که محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در انتهای این جلسه سعی داشت که این وجهه را با سخنان خود تغییر دهد.

 

واعظی در این مراسم گفت: مجری محترم اعلام کردند که من به عنوان وزیر ارتباطات و نماینده دولت هستم؛ من خواستم خودم اعلام بکنم که امروز روز جمعه است و من به عنوان وزیر و نماینده دولت در این جلسه حاضر نشدم بلکه شخصا و بدون سمت دولتی در این جمع حاضر شدم.

 

البته مشخص نیست آقای وزیر که امروز را به دلیل جمعه بودن زیر بار وزارت نمی رفت با چه عنوانی چندین پروژه را افتتاح و کلنگ زنی کرد.

 

 

این سخنان واعظی و طرح مساله برگزاری این همایش در روز جمعه و وزیر نبودنش در این روز در حالی مطرح می شود که وی بالافاصله پس از این همایش برای کنگ زنی پروژه های مربوط به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عازم محل پروژه ها شد.(خبر افتتاح پروژه ها با حضور وزیر را از اینجا بخوانید)

 

با این وجود حضور عزیمت وزیر با خودروهای دولتی به محل همایش و حضور خودروهای پلاک قرمز دولتی در محل همایش دیگر موضوعی است که وجهه دولتی بودن همایش حزب اعتدال و توسعه را افزایش می دهد.

 

خودروهای پلاک قرمز دولتی در محل همایش حزب اعتدال و توسعه

 

وزیر ارتباطات: سیستم صوتی در جمهوری اسلامی درست نمی شود

 

از دیگر حاشیه های این مراسم انتقاد واعظی از سیستم صوتی سالم همایش برگزاری این مراسم بود.

 

واعظی در انتقاد به بلندگوی مراسم گفت: بلندگو هیچ وقت در جمهوری اسلامی درست نمی شود.

 

ماموریت حزب اعتدال توسعه برای حمایت از ستاد انتخاباتی یکی از سران فتنه

 

از دیگر حاشیه های می توان به صحبت های جهانشاه سپهوند مسئول شاخه استانی حزب اعتدال و توسعه استان لرستان اشاره کرد.

 

سپهوند در این همایش گفت: بنده در سال ۸۸ از طرف حزب اعتدال و توسعه، مسئول ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی بودم.

 

این مسئله نشان دهنده حمایت حزب اعتدال و توسعه از ستاد انتخاباتی موسوی از سران فتنه سبز است که امروز توسط سپهوند به آن اشاره شد.

 

گلایه از بیکاری و عدم پیگیری پروژه های استان

 

یکی از حاضران در این همایش در میانه صحبت های وزیر از وی اجازه صحبت کردن خواست و با ابراز گلایه از مشکلات استان کرمانشاه گفت: پالایشگاه ما مفقود الجسد شد؛ ماشین سازی ما مفقود الاثر شد؛ با این جوانان و بیکاری چه کاری می خواهیم انجام بدهیم؟

 

وی افزود: استان کرمانشاه اولین استان در طلاق، بیکاری و … است؛ صدای ما را به رئیس جمهور برسان.

 

گفتنی است بعد از این مراسم وزیر (که البته امروز زیر بار وزارت نمی رفت) بعد از این مراسم پشت درهای بسته و دور از چشم خبرنگاران با احزاب اصلاح طلب جلسه داشت.

انتهای پیام/م