جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که فروش خدمت سربازی در سال ۹۵ صحت ندارد، اعلام کرد: پرداخت جریمه مشمولان غایب در سال ۹۵ دنبال می‌شود.

به گزازش نسیم سرخس سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس درباره اخبار منتشر شده پیرامون فروش سربازی در سال ۹۵ اظهارداشت: فروش خدمت سربازی در سال ۹۵ صحت ندارد.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: بحث پرداخت جریمه مشمولان غایب در سال ۹۵ مطرح شده که کلیات آن در مجلس تصویب شده است.

سردار کمالی ادامه داد: بنا بر پیشنهاد ستاد کل کسانی که بیش از ۸ سال غیبت داشته و در سال ۹۵ مدت غیبتشان از سربازی به ۹ سال می‌رسد می‌توانند با پرداخت جریمه از خدمت سربازی معاف شوند.

این مقام ارشد ستاد کل در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب ثبت‌نامی در سال ۹۴ خاطرنشان کرد: این دسته از ثبت نام شدگان می‌توانند تا پایان سال اقدام کرده و جریمه خود را بپردازند؛ اگر اقدام نکنند باید در سال ۹۵ جریمه را بپردازند که قطعاً میزان جریمه افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/