روزی که «حاج قاسم» پای «بادیگار» نشست+عکس
روزی که «حاج قاسم» پای «بادیگار» نشست+عکس
اواخر سال 94 بود که سازمان هنری رسانه ای اوج، میزبان میهمانان نازنینی شد. فرمانده پرآوازه ی سپاه قدس به همراه فرمانده دلیر نیروی دریایی سپاه؛ مردان این روزهای مردآزمای نبرد عاشورایی با اولیاءالشیطان، برای تماشای جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا، به ساختمان سازمان اوج وارد شدند.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از مشرق، سازمان هنری رسانه ای اوج در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: اواخر سال ۹۴ بود که سازمان هنری رسانه ای اوج، میزبان میهمانان نازنینی شد. فرمانده پرآوازه ی سپاه قدس به همراه فرمانده دلیر نیروی دریایی سپاه؛ مردان این روزهای مردآزمای نبرد عاشورایی با اولیاءالشیطان، برای تماشای جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا، به ساختمان سازمان اوج وارد شدند.
بادیگارد

در بدو ورود سردار فدوی و سرلشکر قاسم سلیمانی به کافه نخلستان اوج، ضمن دیدار با کارگردان و عوامل فیلم، ایشان را مورد تفقد و تحسین قرار دادند که در این لحظه پرویز پرستویی بازیگر پیشکسوت سینما و حاج حیدر قهرمان بادیگارد، به رسم ادب و ادای احترام بر دست فرمانده محبوب سپاه اسلام بوسه زد.

گفتنی ست گزارش کامل نمایش خصوصی بادیگارد و دیدار تنی چند از عوامل این اثر و سایر آثار تولیدی سازمان اوج بویژه عوامل فیلم سینمایی ” ایستاده در غبار ” با این فرماندهان نام آور و همچنین واکنش جالب حاج قاسم سلیمانی قبل و بعد از تماشای فیلم به زودی منتشر می شود.