دایه های مهربان تر از مادر تفنگداران آمریکایی در ایران!!!
دایه های مهربان تر از مادر تفنگداران آمریکایی در ایران!!!
این روزها عده ای در داخل کشور سنگ تفنگداران متجاوز آمریکایی را به سینه می زنند و برای آنها دایه مهربانتر از مادر شده اند.

به گزارش نسیم سرخس، امروز متاسفانه در فضای مجازی و حقیقی جامعه ما دست نوشته ای می چرخد تحت این عنوان که «سرباز محترم سلام و احترام نه اسمت را می دانم و نه رسمت راه همین قدر می دانم به حکم سرباز بودن موظفی به اطاعت از فرماندهان، ظاهرا در آبهای کشور من به اشتباه  و به خاطر نقص فنی دستگاهایتان وارد شده ای اگر چنین است تو مهاجم نیستی؛ مهمان راه گم کرده ای که موظف بوده ام پذیرایی ات کنم و با احترام به فرماندهانت برگردانم…!؟

 

و یا اینکه اعلام کرده اند که این کار صدا و سیما در مورد سربازان اسیر آمریکایی کرد نه از نظر اخلاقی و نه سیاسی و نه فرهنگی و نظامی صحیح و عاقلانه نیست، ما حق نداریم دشمن را تحقیر کنیم، ما حق نداریم احساسات آنها را جریحه دار و ما حق نداریم گریه یک سرباز را پخش کنیم؛ این سربازها نماد استکبار نیستند، این سربازها پدر و مادر دارند؛ زن و نامزد و فرزند دارند و خیلی از این حرف ها که واقعا از بیانشان شرم دارم».

 

برای کسانی که این متن ها را منتشر می کنند باید تاسف خورد و بیان کرد که بعضی از هموطنان ما آگاهانه یا ناآگاهانه برای آمریکایی ها و اروپایی ها مادر و برای هموطنان خودمان نامادری هستند.

 

برای سربازهای آمریکایی که از آن طرف دنیا آمده اند در منطقه خاورمیانه و خلیج فارس برای غارت و استبداد دلسوزی نکنید.

 

اول از خودمان بپرسیم واقعا آن ها در عراق و افغانستان و پاکستان و خلیج فارس و خاورمیانه چه می خواهند؟ و ثانیا دلمان برای شهید نادر مهدوی عزیز بسوزد که وقتی در خلیج فارس اسیر آمریکایی ها شد او و یارانش را بر روی عرشه ناو آمریکایی گوشت تن این عزیزان را باچاقو کندند و با میخ و چکش، تن آنها را سوراخ سوراخ کردند و به صلیب کشیدند تا سرانجام این چنین وحشیانه آنها را به فیض شهادت رساندند.

 

دلمان برای هواپیمای مسافربری بسوزد که حامل زن و فرزندان و بچه های خردسال این مملکت بود و ناو آمریکایی تمام این فرزندان بی گناه را در هوا تکه تکه کرد و جنازه هایشان را بر روی آبها شناور و فرمانده ناو مدال افتخار گرفت.

 

دلمان برای ۲۳۰ هزار شهید و ۴۰۰ هزار جانبازی بسوزد که در طول ۸ سال دفاع مقدس همین آمریکایی ها اتاق جنگ صدام را تشکیل دادند و انواع و اقسام کمک های تسلیحاتی و مستشاری انجام می دادند.

 

دلمان برای برادران مسلمان مان در عراق و سوریه بسوزد که روزانه به خاطر حمله همین سربازها تعداد زیادی کشته می شوند و زنانشان مورد تجاوز قرار می گیرند.

 

دلمان برای افغانستان و پاکستان بسوزد که خانه های آنها را هواپیمای بدون سرنشین همین سربازها بمباران می کنند.

 

دلمان برای کودکان و زنان سوری و عراقی بسوزد که از دست داعش که سگ هار و نوکر همین سربازان آمریکایی هستند روزانه فراری اند و به خاک و خون کشیده می شوند.

 

آری کار صدا و سیما اشتباه بود که گریه این مستکبران و قلدرهای وحشی جهان را نشان داد. اول باید گوشه های از خیانت ها و تجاوزهای این سگان هار را در منطقه نشان می داد و بعد گریه آن ها را.

 

افتخار کنیم و خوشحال باشیم که اقتدار نظام اسلامی و انقلاب امام روح الله تمامی این مستکبران را خوار و ذلیل کرد.

 

یادداشت: دکتر اسحق ابان

انتهای پیام/