ویژه برنامه «کارستان» به مناسبت دهه فجر و انتخابات ۷ اسفند در شبکه دو سیما تهیه می‌شود. در بخشی از این برنامه کربلایی‌زاده به اجرای استندآپ کمدی می‌پردازد.
به گزارش نسیم سرخس، ویژه برنامه ۲۰ قسمتی «کارستان»، پس از ۴۵ روز پیش تولید فشرده، بیش از سه هفته است که در مرحله تولید قرار گرفته و ضبط «گزارش های ویژه»، «صحیفه خوانی» و «مستندهای واقع نگر» همچنان ادامه دارد.«کارستان» با حال و هوایی اجتماعی متشکل از بخش های متنوعی همچون: مستند واقع نگر، گزارش ویژه، صحیفه خوانی، گفتگو و استندآپ کمدی… است. در بخش مستند «واقع نگر» عوامل برنامه به میان مردم رفته و عکس العمل ها، خواست ها و صحبت های آنها در مواجهه با نامزدهای فرضی نمایندگی مجلس را به تصویر می کشد. امیر کربلایی زاده نیز اجرای بخش استندآپ کمدی را بر عهده دارد.

پیشرفت های علمی، دستاوردهای دفاعی وامنیتی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی، جایگاه جوانان در جامعه ایران، اهمیت انتخابات، اخلاق انتخاباتی، رأی اولی ها، نماینده اصلح، تمکین در برابر قانون و… برخی از موضوعاتی است که «کارستان» به آنها می پردازد.

این برنامه با ساختار جذاب بویژه نمایش واقعیت؛ «رئالیتی شو» و به تهیه کنندگی محمود فلاح پرویزی و اجرای حبیب میدان چی در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما در حال تهیه است و از ۱۷ بهمن ماه سال جاری در جدول پخش شبکه دو سیما قرار خواهد گرفت.

منبع: تسنیم
انتهای پیام/