برگزاری چهارمین رزمایش پدافند غیرعامل در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس
برگزاری چهارمین رزمایش پدافند غیرعامل در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس از برگزاری چهارمین رزمایش پدافند غیرعامل در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس خبر داد.

محمد رضا به آبادی در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با هفته بسیج، رزمایش پدافندغیرعامل با هدف آمادگی جسمانی، رزمی و فرهنگی بسیجیان پایگاه مقاومت پالایشگاه هاشمی نژاد و بسیجیان سطح شهرستان با یاد شهدای مقاومت اسلامی یمن طی دو روز در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد.

 

وی اظهارداشت: در این رزمایش که با حضور بسیجیان حوزه های مقاومت شهرستان شامل بسیج ادارات و روستاها برگزار شد بسیجیان در ۱۶ آیتم رزمایش پدافندی را به اجرا گذاشتند.

 

به آبادی با اشاره به اهمیت تولید انرژی در منطقه شمال و شمال شرق کشور تاکید کرد: با توجه به اینکه پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد به عنوان تنها تامین کننده انرژی گاز طبیعی در شمال شرق کشور است، این رزمایش با هدف آمادگی هرچه بیشتر بسیجیان در برابر تهدیدات احتمالی دشمنان به خصوص در عرصه نفت و گاز، مقابله با نقشه های دشمن برای ضربه زدن به زیر ساخت های بخش تولید، هماهنگی و سرعت تصمیم گیری در مواجهه با تهدیدات و حفظ امنیت تاسیسات پالایشگاه برگزار شد.

 

گفتنی است، این رزمایش با حضور پرشور بسیجیان شهرستان سرخس در قالب ۲۳ تیم از حوزه ادارات شامل سپاه سرخس، پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، جامعه کارگری، هنگ مرزی، نیروی انتظامی، دادگستری و بسیج روستایی به مدت دو روز برگزار شد.

انتهای پیام/