راز ماندگاری نظام اسلامی ارتباط امت با ولایت است
راز ماندگاری نظام اسلامی ارتباط امت با ولایت است

یک کارشناس مسائل سیاسی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) 2 در شهرستان سرخس گفت: دشمن در طول این 40 سال هر کار توانست انجام داد تا نظام اسلامی را از بین ببرند اما راز ماندگاری نظام اسلامی ارتباط امت با ولایت است.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، مرتضی سلطانی، کارشناس مسائل سیاسی در مراسم صبحگاه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲ شهرستان سرخس، اظهار کرد: دو آفت در مقابل انقلاب اسلامی قرار دارد که یکی دشمن خارجی است البته نه به معنای دشمنی که در خارج است بلکه دشمنی که خارج از تفکرات انقلاب اسلامی است چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور باشد.

 

این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: آفت دیگری که در مقابل انقلاب اسلامی است آفت اضمحلال داخلی است که خستگی بسیجیان و دنیاطلبی مسئولان از این نوع آفت است.

 

وی با اشاره به تداوم انقلاب و نظام اسلامی و ۴۰ ساله شدن انقلاب، بیان کرد: تفکر انقلابی هم اکنون در عالم پخش شده است و در عراق، یمن، پاکستان، افغانستان، لبنان و فلسطین تفکر انقلاب اسلامی رشد کرده است.

 

 

سلطانی با بیان اینکه دشمن به دنبال این است که مردم را از حاکمیت جدا کند، گفت: دشمن به وسیله حربه اقتصادی می خواهد مردم را به ستوه بیاورد و در نهایت مردم را به کف خیابان ها بکشاند و نافرمانی مدنی ایجاد کند.

 

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: در طول این ۴۰ سال هر کار توانستند انجام دادند نظام اسلامی را از بین ببرند اما مردم و نیروهای مسلح به امام جامعه توجه داشتند و از بیانات ایشان پیروی کردند و راز ماندگاری نظام اسلامی وجود مردم است و ارتباط امت با ولایت است.

انتهای پیام/