حامیان ترامپ اسلحه به دست به خیابان آمدند +عکس
حامیان ترامپ اسلحه به دست به خیابان آمدند +عکس

برخی هواداران رییس جمهور آمریکا مجهز به مسلسل‌های خودکار در محل سخنرانی «دونالد ترامپ» در شهر آتلانتا حاضر شدند.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از فارس، برخی هواداران «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا روز گذشته (شنبه) در مرکز شهر آتلانتا، پایتخت ایالت جورجیا با مسلسل‌های خودکار و نیمه خودکار تجمع مسالمت‌آمیزی را برگزار کردند.

به نوشته وبگاه «دابلیو اس بی. تی‌. وی» هواداران ترامپ بعد از ظهر شنبه در پارک «سنتیننتال المپیک» جمع شدند و دلیل حضور خود را نشان دادن حمایت از ترامپ اعلام کردند.

«کریس هیل» از حاضران در این تجمع اعلام کرد: «ما از متمم دوم قانون اساسی استفاده می‌کنیم تا از متمم اول آن دفاع کنیم. در سراسر روز هواداران بیشتری از ترامپ اینجا خواهند آمد تا حمایت خود را از رییس جمهور نشان دهند. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که این افراد در امنیت بسر می‌برند و این حق را دارند تا بدون ترس از خشونت یا ارعاب از طرف گروه‌های مخالف صدای خود را بیان کنند.»

شبکه خبری «Channel 2 Action News» در این زمینه گزارش کرد که شبه نظامیان هوادار ترامپ علاوه بر نمایش حمایت از رییس جمهور آمریکا، به عنوان تیم امنیتی مراقب سخنرانی رییس جمهور در جمع مردم بودند.

 حامیان ترامپ اسلحه به دست به خیابان آمدند +عکس

خبرگزاری «رویترز» نیز دلیل سخنرانی ترامپ را تلاش جهت بازگشت به روند مبارزات انتخاباتی در حمله به رسانه‌ها و بیان موفقیت‌هایش در جمع دوستانه هوادرانش عنوان داشت.

ترامپ که با اعتراضات روزافزون منتقدین و رسانه‌های جریان اصلی مواجه است، روز گذشته در توییتر تهدید کرد که ممکن است از هوادارانش بخواهد به خیابان‌ها بیایند.

انتهای پیام/