۴۰۰۰ خدمت به نیازمندان سرخسی ارائه می‌شود
۴۰۰۰ خدمت به نیازمندان سرخسی ارائه می‌شود
مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس گفت: همزمان با میلاد با سعادت امیرالمومنین امام علی (ع) با آغاز اجرای طرح بزرگ کشوری «لبخند»، 4 هزار خدمت به نیازمندان سرخسی ارائه می‌شود.

حجت‌الاسلام داود حمیدی، مسئول قرارگاه جهادی قران و عترت سرخس در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم سرخس، اظهار کرد: همزمان با میلاد با سعادت امیرالمومنین امام علی (ع) تا میلاد امام سجاد (ع) با اجرایی شدن طرح بزرگ کشوری «لبخند» ۴ هزار خدمت به نیازمندان سرخسی ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: در این طرح که تمامی گروه‌های جهادی و خیریه‌های شهرستان مشارکت دارند، دو هزار دست لباس، ۱۰۰۰ بسته مواد غذایی، ۱۰۰۰ بسته گوشت گرم و ۴ هزار متر کاشی برای ساخت حمام و سرویس بهداشتی تهیه و بین نیازمندان سرخسی توزیع می‌شود.

مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس تصریح کرد: هموطنان عزیز در سراسر کشور برای مشارکت در طرح بزرگ لبخند، می‌توانند با وارد شدن به سایت https://www.arshitrayaneh.com/name/pd/14216 و یا واریز کمک‌ها از طریق شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۴۴۳۷۵۵۶۵ و کد یو اس‌ اس دی «#۴۰۵۶*۸۸۷۷*» در این طرح مشارکت کنند.

حجت‌الاسلام حمیدی با اشاره به اینکه شعار طرح لبخند «بیایید باهم با لبخند به استقبال نوروز برویم» است، خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این پروژه یک میلیارد تومان است، به این صورت که برای دو هزار دست لباس مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان (هر دست ۳۰۰ هزار تومان) و برای ۱۰۰۰ بسته غذایی ۴۰۰ میلیون تومان (هر بسته ۴۰۰ هزار تومان) برآورد هزینه شده است.

وی بیان کرد: ۵۰ درصد این مبلغ با مشارکت گروه‌های جهادی و خیریه‌ها جمع‌آوری می‌شود و ۵۰ درصد دیگر نیز توسط مرکز نیکوکاری قرآن و عترت شهرستان سرخس هزینه می‌شود.

مسئول قرارگاه جهادی قران و عترت سرخس در پایان گفت: از همان روز آغاز اجرای این طرح و جمع‌آوری کمک‌ها، همزمان کار توزیع لباس‌ها و بسته‌های غذایی بین نیازمندان توسط گروه‌های جهادی و خیریه‌ها نیز انجام می‌شود.

انتهای پیام/