مجاهدت‌ مدافعان سلامت ما برای شکست کرونا در جهان بی‌نظیر است
مجاهدت‌ مدافعان سلامت ما برای شکست کرونا در جهان بی‌نظیر است
حجت‌الاسلام بختیاری با حضور در بیمارستان سرخس و تبریک سالروز میلاد مهدی موعود(عج) به مدافعان سلامت این شهرستان گفت: مجاهدت‌ مدافعان سلامت ما در کل جهان برای شکست کرونا بی‌نظیر است.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، عصر امروز و در سالروز ولادت باسعادت مهدی موعود (عج)، امام‌جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از اعضای کمیته مردمی و پشتیبانی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان، با حضور در بیمارستان لقمان حکیم سرخس این روز فرخنده را به مدافعان سلامت تبریک گفتند.

ملت ایران در آزمون مقابله با کرونا خوش درخشید

حجت‌الاسلام محمد بختیاری در این دیدار با تأکید  بر اینکه آن کسی که بلا را دفع می‌کند، قطعاً حجت حق است، اظهار کرد: برخی بلاها برای ما یک آزمون هستند و در آزمون مقابله با کرونا ملت و مدافعان سلامت ما خوش درخشیدند.

امام‌جمعه سرخس افزود: مجاهدت‌های مدافعان سلامت ما در کل جهان برای شکست کرونا بی‌نظیر است، چون ما ریشه‌های اعتقادی محکمی داریم.

وی تصریح کرد: در شهرستان سرخس برای مقابله با این بیماری شاهد وحدت و همدلی خوبی بین مسئولان هستیم و مردم هم پای‌کار آمدند.

حجت‌الاسلام بختیاری بیان کرد: در این بحران باید کمک کنیم تا نیازمندی‌های بیمارستان در تمامی حوزه‌ها تأمین شود و نگاه ویژه‌ای به بیمارستان عمومی شهرستان داشته باشیم.

امام‌جمعه سرخس خاطرنشان کرد: از جهت مردمی و کمک‌های مردمی موج خوبی در شهرستان شروع شد و همچنان ادامه دارد؛ مسئولان هم پیگیری‌های لازم را برای تأمین نیازمندهای اقشار مختلف مردم در این ایام داشته باشند.

وی عنوان کرد: بهترین جایی که باید امروز عید را تبریک می‌گفتیم، به مدافعان سلامت در شهرستان بود.

مردم طرح «فاصله‌گذاری اجتماعی» را جدی بگیرند

محمدرضا رجبی مقدم فرماندار سرخس نیز در این دیدار با تأکید بر اینکه تاکنون کارهای ارزشمندی برای مقابله بیماری کرونا در شهرستان شده است، اظهار داشت: امروز برای نظام اسلامی این مهم است که هر کسی هر جا هست، وظیفه خودش را به‌درستی انجام بدهد.

فرماندار سرخس افزود: اولویت‌هایی را برای تجهیز بیمارستان لقمان شهرستان داریم که یکی از مهم‌ترین این اولویت‌ها آماده‌سازی تأسیسات، خرید و نصب دستگاه سی‌تی‌اسکن است.

رجبی مقدم تصریح کرد: مردم باید بحث فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند، ضمن اینکه ما هم دغدغه رفع مشکلات مردم را داریم.

وی یادآور شد: اگر تجمعی داشته باشیم یا خطایی در این طرح صورت بگیرد، درگیر موج‌های بعدی بیماری کرونا می‌شویم.

فرماندار سرخس اضافه کرد: باید به کادر درمان و بهداشت شهرستان کمک کنیم تا خسته نشوند؛ همچنین تصمیمات برای مقابله با کرونا باید در شهرستان قرارگاهی گرفته شود تا مؤثر باشد.

رجبی مقدم بیان کرد: از رسانه‌ها درخواست داریم با انرژی بیشتر از قبل، مردم را نسبت به خطرات این بیماری هوشیار کنند.

وی افزود: اگر همه برای شکست کرونا دست‌به‌دست هم بدهیم، دست خدا هم پشت سر ما خواهد بود.

همکاری مردم برای شکست کرونا یک نیاز جدی است

عیسی صفری فرمانده سپاه سرخس هم در این دیدار با تقدیر از مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با کرونا اظهار کرد: هماهنگی که در شهرستان برای مقابله و شکست کرونا شکل گرفته، مثال‌زدنی بوده و قطعاً دست خدا با جماعت است.

وی خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های مربوطه در قالب یک قرارگاه در شهرستان برای مقابله با کرونا پای‌کار آمدند.

فرمانده سپاه سرخس تأکید کرد: همکاری مردم برای شکست این ویروس یک نیاز واقعاً جدی است؛ دلیل اول آن تأمین نیازمندی‌ها و دوم ساخت جامعه است، یعنی جامعه مسئولیت خودش را بپذیرد.

در پایان این دیدار امام‌جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان از بخش‌های مختلف بیمارستان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، کمبودها و توسعه بیمارستان قرار گرفتند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : نسیم سرخس