دشمن با تحریف معنویت و سلامت به دنبال حاشیه‌سازی در محرم امسال است
دشمن با تحریف معنویت و سلامت به دنبال حاشیه‌سازی در محرم امسال است
حجت‌الاسلام اکبری نیا گفت: دشمن با تحریف معنویت و سلامت، امسال به دنبال حاشیه‌سازی در مراسم‌های محرم حسینی است، بنابراین هیئت‌های مذهبی باید مراقبت کنند تا بهانه به دست دشمن ندهند.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، حجت‌الاسلام حسن اکبری نیا در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخس با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ اظهار کرد: این واقعه برای ملت ما یک درس عبرت بود که هیچ‌گاه نباید به دشمنان اعتماد کنند.

امام‌جمعه موقت سرخس با بیان اینکه نهضت حسینی فراموش‌شدنی نیست، تصریح کرد: امسال محرم خاصی در پیش داریم و شرط برگزاری مراسم‌‌ها رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی از سوی عزاداران است.

وی عنوان کرد: اقامه عزای حسینی در فضای باز و با فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت حال همسایگان بایستی امسال برگزار شود.

حجت‌الاسلام اکبری نیا بیان کرد: دشمن با تحریف معنویت و سلامت، به دنبال حاشیه‌سازی در مراسم‌های محرم حسینی است، بنابراین هیئت‌های مذهبی باید مراقبت کنند تا بهانه به دست دشمن ندهند.

خطیب نماز جمعه سرخس خاطرنشان کرد: اطعام فقرا و توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی و این اقدامات حسنه باید در محرم هم ادامه پیدا کند و سفره‌های حسینی می‌تواند به‌صورت بسته‌های معیشتی در اختیار نیازمندان قرار بگیرد.

امام‌جمعه موقت سرخس در پایان گفت: تمامی محافل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید رنگ و بوی حسینی بگیرد؛ اقامه عزای حسینی تعطیل شدنی نیست و پرچم عزای حسین علیه‌السلام همیشه برافراشته خواهد ماند.

انتهای پیام/