واکنش امام جمعه سرخس به شهادت دانشمند هسته‌ای؛ این حادثه هشدار به کسانی است که بازهم دم از مذاکره با تروریست‌ها می‌زنند
واکنش امام جمعه سرخس به شهادت دانشمند هسته‌ای؛ این حادثه هشدار به کسانی است که بازهم دم از مذاکره با تروریست‌ها می‌زنند
حجت‌الاسلام بختیاری گفت: شهادت محسن فخری‌زاده از دانشمندان هسته‌ای و صنعت دفاعی کشورمان، هشداری دیگر برای کسانی است که بعد از این همه جنایات و ترورهای سردارانمان و دانشمندان هسته‌ای بازهم دم از مذاکره با تروریست‌ها می‌زنند.

حجت‌الاسلام محمد بختیاری، امام جمعه سرخس در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح توس، با محکومیت شدید حادثه عصر امروز شهادت محسن فخری‌زاده از دانشمندان هسته‌ای و صنعت دفاعی کشور اظهار کرد: با این جنایت بار دیگر چهره پلید و وحشیانه آمریکا و رژیم صهیونیستی برای مردم ما نمایان شد.

امام جمعه سرخس افزود: این حادثه، هشداری دیگر برای کسانی است که بعد از این همه جنایات و ترورهای سردارانمان و دانشمندان هسته‌ای بازهم دم از مذاکره با تروریست‌ها می‌زنند.

وی تصریح کرد: نمی‌توان با دولت تروریست و تروریست‌ها پای میز مذاکره نشست، چون در دامن ترور و حملات آن‌ها قرار می‌گیریم.
حجت‌الاسلام بختیاری بیان کرد: راه مذاکره را قبلا رفتیم و نتیجه نداده، چون دشمن با اسلامیت، استقلال و پیشرفت هسته‌ای، موشکی و دفاعی ما مشکل دارد.

امام جمعه سرخس ادامه داد: تمام جوهره نظام ما در اسلامیت، استقلال و پیشرفت است و دشمن ذاتا با این جوهره در تقابل است.

وی عنوان کرد: کسانی که با این همه جنایت چهره پلید و وحشیانه آمریکا را بزک می‌کنند، باید به خود بیایند و از خانواده‌های ترور، خانواده شهدا و ملت شهیدپرور ایران خجالت بکشند.

حجت‌الاسلام بختیاری خاطرنشان کرد: آمریکا و اسرائیل، نوکران بزدل و نفوذی‌ها باید بدانند که با این جنایت‌ها مردم ما بالنده‌تر و زنده‌تر و ارادتشان به نظام اسلامی بیشتر می‌شود.

امام جمعه سرخس با تاکید بر اینکه جای شهید فخری‌زاده را قطعا هوش جوانان انقلابی خواهد گرفت، افزود: هوش جوان ایرانی با انقلابی‌گری، این جای خالی را قطعا پر خواهد کرد تا اینکه صنعت هسته‌ای و دفاعی ما به نقطه ایده‌آل خودش برسد.

وی تصریح کرد: انتقام سخت به موعد خودش نزدیک است و این انتقام قطعا دامن رژیم صهیونیستی که تمام مشکلات عالم اسلام و بشریت از او سرچشمه می‌گیرد را به‌زودی خواهد گرفت.

انتهای پیام/