دفاع مقدس نمایشگاهی برای موج اسلام خواهی شد
دفاع مقدس نمایشگاهی برای موج اسلام خواهی شد
حجت‌الاسلام بختیاری با تاکید بر اینکه هشت دفاع مقدس نمایشگاهی برای موج اسلام خواهی شد، گفت: در دفاع مقدس ثابت کردیم که ملت امام حسین (ع) شکست‌ناپذیر است.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، حجت‌الاسلام محمد بختیاری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخس با اشاره به اینکه در آستانه هفته دفاع مقدس هستیم، اظهار کرد: به برکت قیام خونین امام حسین علیه‌السلام و توسل به ایشان در دفاع مقدس پیروز شدیم.

امام جمعه سرخس افزود: جوانان این مرز و بوم با سربند یا زهرا، یا اباالفضل و یا حسین علیه‌السلام به جبهه‌ رفتند و پرچم حسینی را برافراشتند و دلاورمردی‌های آن‌ها جهان را مبهوت کرد.

وی تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس، دفاع علیه متجاوز و اثبات اسلام ناب و سراسر برکات بود.

حجت‌الاسلام بختیاری ادامه داد: در دفاع مقدس انقلابمان را به جهانیان صادر کردیم و چهره تزویر جهانخواران را کنار زدیم و دوستان و دشمنانمان را شناختیم.

خطیب نماز جمعه سرخس بیان کرد: ریشه پربار انقلاب اسلامی در دفاع مقدس محکم‌تر شد و ثابت کردیم که باید روی پای خودمان بایستیم.

امام جمعه سرخس اضافه کرد: در دفاع مقدس با مدد الهی در برابر تمام ابرقدرت‌ها ایستادیم و آن‌ها را شکست دادیم.

وی عنوان کرد: در دفاع مقدس ثابت کردیم که ملت امام حسین شکست ناپذیر است و روحیه انقلابی و جهادی ما در دفاع مقدس ارتقا پیدا کرد.

حجت‌الاسلام بختیاری اضافه کرد: با شعار هیهات من الذله امام حسین علیه‌السلام نگذاشتیم یک وجب از خاک مقدس جمهوری اسلامی در جنگ تحمیلی به دست دشمنان بیفتد.

خطیب نماز جمعه سرخس تصریح کرد: دفاع مقدس نمایشگاهی برای ترویج موج اسلام خواهی شد.

امام جمعه سرخس در ادامه با اشاره به اینکه جنگ امروز جنگ امنیتی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است، گفت: دشمن امروز به دنبال جنگ‌های ترکیبی علیه جمهوری اسلامی است.

وی افزود: در حوزه سلامت نیز دشمن به دنبال این است از نمد برخی از کاستی‌های عرصه سلامت، کلاهی برای خودش ببافد.

حجت‌الاسلام بختیاری عنوان کرد: مشکلات معیشتی هم مسئله‌ای است که دشمن به دنبال این است تا از آن به نفع مقاصد خودش بهره ببرد و بخشی از این مشکلات به دلیل سوء مدیریت است.

خطیب نماز جمعه سرخس با اشاره به آشکارسازی روابط امارات و بحرین با رژیم منحوس صهیونیستی تاکید کرد: این خیمه شب بازی‌ها، دست جبهه مقاومت را در منطقه قوی‌تر می‌کند و به زودی حکام فاسد عربی طعم شکست را خواهند چشید.

امام جمعه سرخس در ادامه با اشاره به حادثه مرگبار اخیر جاده سرخس تاکید کرد: به مسئولان برای چندمین بار توصیه می‌کنم تا نسبت به رفع سریع مشکلات جاده و بیمارستان شهرستان که با سلامت مردم سر و کار دارند، اقدام کنند.

حجت‌الاسلام بختیاری در پایان گفت: جاده سرخس، جاده مرگ است و باید در اولویت بودجه‌های شهرستان باشد.

انتهای پیام/