برخی باشگاه‌های ورزشی سرخس امروز بازگشایی می‌شوند
برخی باشگاه‌های ورزشی سرخس امروز بازگشایی می‌شوند
صدری فر گفت: برخی باشگاه‌های ورزشی خصوصی در شهرستان سرخس پس از چند ماه تعطیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا با هماهنگی ستاد کرونا این شهرستان از امروز بازگشایی می‌شوند.

عیسی صدری فر در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم سرخس، اظهار کرد: با پیگیری مدیران باشگاه‌ها و با تلاش اداره ورزش و جوانان سرخس و با هماهنگی ستاد کرونای شهرستان و مسئولان ورزشی استان، باشگاه‌های خصوصی شامل بدن‌سازی و آمادگی جسمانی، فوتسال، والیبال و بسکتبال از امروز شنبه ۲۵ مردادماه با رعایت کامل اصول بهداشت فردی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در این شهرستان بازگشایی می‌شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس افزود: طبق قانون این باشگاه‌ها با حضور ۵۰ درصد ورزشکاران در نوبت‌های مختلف به ازای هر ۱۰۰ مترمربع فضای مفید ۶ نفر فعال هستند و به ازای هر ۲ ساعت تمرین ضدعفونی صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: بازگشایی‌ها فقط از طریق ثبت مدیران در سامانه وزارت بهداشت و دریافت کد رهگیری و دریافت مجوز از شبکه بهداشت و درمان انجام‌پذیر است.

صدری فر تأکید کرد: پس از اجرای مراحل یادشده، نظارت مستمر از این باشگاه‌ها از سوی بازرسان بهداشت، نیروی انتظامی، هیئت‌های ورزشی مربوطه و اداره ورزش و جوانان صورت می‌گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس عنوان کرد: باشگاه‌های دارای پروانه بهره‌برداری از کمسیون ماده ۸۸ اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی  با مجوز کتبی شبکه بهداشت سرخس (ویژه ایام کرونا) فعالیت خود را آغاز خواهند کرد و با متخلفان عدم اجرای پروتکل‌های بهداشتی مربوطه طبق قانون برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : نسیم سرخس