آمریکا در لبه پرتگاه
آمریکا در لبه پرتگاه
تصمیم غیرعاقلانه اخیر رئیس‌جمهور جدید آمریکا در ممنوعیت ورود اتباع ۷ کشور اسلامی به این کشور نشان می‌دهد که او ذره‌ای شم سیاسی ندارد.

به گزارش نسیم سرخس، دونالد ترامپ کار ناتمام روسای جمهور سابق آمریکا که این کشور را به لبه پرتگاه بردند تکمیل خواهد کرد و ایالات‌متحده را به ته دره نیستی می‌اندازد.

 

تصمیم غیرعاقلانه اخیر رئیس‌جمهور جدید آمریکا در ممنوعیت ورود اتباع ۷ کشور اسلامی به این کشور نشان می‌دهد که او ذره‌ای شم سیاسی ندارد.

 

بی‌اثر بودن تحریم‌های آمریکا در پیشرفت جمهوری اسلامی ایران امروز برای هر فردی در جهان روشن است؛ ترامپ با تحریم و گستاخی مجبور می‌شود برای قطع رابطه با جمهوری اسلامی ایران دیگر کشورها را هم تحریم کند، آن‌قدر که بالاخره ترس جهانیان از این تحریم‌ها می‌شکند و به‌زودی می‌بینند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛ مسئله‌ای که کشور ایران اسلامی قریب به چهار دهه است به فرموده حضرت امام خمینی(ره) به آن پی برده است.

 

ترامپ یک جنگ‌طلب است و به هم‌پیمانان خود در خاورمیانه که حریف ۲۴ ساعت ایران در رویارویی نظامی نیستند دل‌خوش کرده است.

 

رئیس‌جمهور جدید آمریکا امروز ملتی را تهدید به حمله نظامی می‌کند که هشت سال با دست‌خالی مقابل تمام جهان ایستادند، حالا پس از گذشت سی‌وهشت سال و خودکفایی کامل و پیشرفت چشمگیر در مسئله نظامی با رهبری مقتدر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه الله) که اتفاقات را قبل از رخ داد آن‌ها پیش‌بینی می‌کند به‌گونه‌ای که مجرب‌ترین کارشناسان مسائل سیاسی انگشت‌به‌دهان می‌مانند، تهدید وی برای این ملت یک جوک است.

 

قابلیت‌های جدید نظامی ایران را تنها تعداد انگشت‌شماری از کشورهای جهان دارند؛ این پیشرفت‌ها به برکت انقلاب در سایه تحریم سی‌وهشت‌ساله به دست دانشمندان کشور رقم خورده است و به برکت این پیشرفت‌هاست که امروز جمهوری اسلامی ایران بازیگر مسلط منطقه است.

 

در جنگ سوریه که اکثر ابرقدرت‌های جهان برای براندازی نظام سوریه تلاش کردند، تنها یک ایران نخواست این اتفاق رخ دهد چرا موفق نشدند؟ ترامپ باید از این جنگ و جنگ ۳۳ روزه لبنان و کمی دورتر جنگ تحمیلی هشت‌ساله درس بیاموزد.

 

جوانان جمهوری اسلامی ایران برای نابودی منافع آمریکا در منطقه و در راه دفاع از مظلوم برای اینکه هم‌پیمانان آمریکا را به‌خصوص رژیم کودک کش سعودی و رژیم جنایتکار صهیونیستی به ماقبل تاریخ برگردانند لحظه‌شماری می‌کنند.

یادداشت- صادق مهدی فر

انتهای پیام/